Meest voorkomende vragen
Boottochten
Maaskernentoer: 2 uur
Cruise Touristique: 3,5 uur
Sluizentocht: 3,5 uur
Havenrondvaart: 1,5 uur
Captain's Brunch 2 uur
Dinnercruise 3,5 uur
Boottocht bij minder mooi weer
Zowel op de Cascade als de Stadt Wessem zijn de salons overdekt. Ook is er verwarming aan boord. Dat wil zeggen dat het zich ook goed leent als uitstapje bij slechter weer. Ook de kinderen kunnen zich goed vermaken tijdens een bezoekje in de stuurhut bij de kapitein.
Reserveren boottocht
Het is niet verplicht om vooraf te reserveren, wel aan te raden. Zeker als uw gezelschap uit meerdere personen bestaat. Wij kunnen er dan ook vooraf voor zorgen dat er plek is om bij elkaar te zitten. Zonder reservering kunnen wij echter niet altijd garanderen dat u mee kan varen. De reserveringen hebben bij drukte altijd voorrang. Indien u last-minute besluit om mee te varen, is het dus wel handig om van te voren met ons te bellen of er voldoende plek nog is aan boord om teleurstelling ter plekke te voorkomen.
De betaling dient ter plekke aan boord te worden voldaan. Wij zullen na reservering dan ook niet vragen om op voorhand te betalen. Wel hebben we de plekken gereserveerd en gaan we uit van uw komst.
Onze Deals
Klopt, deze kunt u tot uiterlijk een dag van te voren boeken via onze website. Op de dag zelf kunt u helaas geen gebruik meer maken van deze deals.
Op meerdere tochten zijn deals mogelijk. Denk bijvoorbeeld aan een lunchdeal, Limburg Deal of zelfs Package Deal tijdens de Cruise Touristique of Sluizentocht.
groepskortingen
Voor groepen vanaf 40 personen hanteren wij een groepskorting van 10% op de boottocht aan volwassentarief.
Betaling
U hoeft bij een online boeking de tickets of het arrangement niet vooruit te betalen. U ontvangt wel een bevestiging van uw boeking per e-mail en de plaatsen worden voor u gereserveerd. De betaling vindt altijd aan boord plaats.
U kunt per pin of contant betalen aan boord, m.u.v. creditcards
BTW
Alle tarieven zijn inclusief BTW. Het merendeel van onze diensten is belast met het verlaagde BTW-tarief. Bij offerte-aanvraag en/of afrekening wordt de BTW volledig gespecificeerd.
Parkeergelegenheid
In Wessem, Stevensweert, Thorn en Maasbracht is er voldoende gratis parkeergelegenheid.
- Wessem: parkeren is mogelijk aan de Maasboulevard zelf, aan de waterkant
- Stevensweert:
- Thorn: Waterstraat Grote Hegge/ Grootheggerlaan
- Maasbracht: Havenstraat (langs de weg in de vakken kan geparkeerd worden) of volg P haven
In Roermond zijn er meerdere betaalde parkeerplaatsen en is er ook een parkeergarage nabij de riviercruisevoorziening: Arlo, vlakbij de Maasbrug N280. Designer Outlet Centre. Maashaven 144 is het adres van Qpark Kazerneplein
Adressen afvaartlocaties
Locatie Maasbracht (hoofdvestiging)
Locatie Wessem
Locatie Stevensweert
Locatie Thorn
Locatie Roermond
Rolstoeltoegankelijkheid/mindervaliden
De Stadt Wessem is volledig rolstoeltoegankelijk en beschikt zelfs over een stoeltjeslift, zodat er dus ook een mogelijkheid bestaat voor de mensen die slechter ter been zijn om toch naar de bovensalon te kunnen of het buitendek. Een invalidentoilet is ook aanwezig en in de salons is alles gelijkvloers.
Wij kunnen niet op ver vooraf op voorhand aangeven wanneer we welk schip inzetten tijdens de rondvaarten op onze website. Dit is afhankelijk van een aantal factoren. Wel is het mogelijk om telefonisch hierover contact op te nemen, zodat we voor u kunnen nakijken wanneer de Stadt Wessem met zekerheid wel vast staat om te varen.
(De Cascade is niet rolstoeltoegankelijk. Ze heeft namelijk geen invalidentoilet en heeft enkele stevige/ wel brede traptreden met railing aan beide kanten om de salon in te komen). Indien het voor iemand geen probleem is om een aantal traptredes te lopen en daarna benedendeks kan verblijven tijdens de rondvaart, dan is de Cascade wel zeer geschikt.
Fietsen
Hiervoor dient u contact op te nemen per mail/ telefonisch, zodat wij kunnen nakijken of er voldoende ruimte is op de desbetreffende dag dat u graag mee wilt varen. Indien dat mogelijk is, kunt u het gewenste aantal zones dat u mee wilt varen zelf bepalen
Honden
Jazeker, uw trouwe viervoeter mag gratis meevaren tijdens onze rondvaarten, mits aangelijnd en uitgelaten.
Uitgezonderd: de dinnercruise en brunchcruise, waarbij het niet is toegestaan. Voor mensen die begeleiding nodig hebben van hun hond, is dit uiteraard wel mogelijk.
Dieet/ Allergie
Dat is voor geen probleem. Het moet tenslotte voor iedereen een mooi dagje uit zijn. Geef a.u.b wel ruim van te voren jullie wensen door, zodat wij ervoor kunnen zorgen (daar waar mogelijk) om het aan te passen in uw cateringreservering.
Afvaarttijden
Samen hebben wij met u een datum en tijd afgesproken, die te vinden is op uw bevestiging. U dient 10 minuten voor afvaart aanwezig te zijn om in te schepen. Dit is dan ook op tijd. De plekken zijn al voor u (en evt. uw gezelschap bij elkaar) gereserveerd.
Indien u niet gereserveerd heeft, dan kunt u de afvaarttijden vinden op de website bij de desbetreffende boottocht.
Vaarcadeaubon
Een door u gewenst bedrag, dat aan boord te besteden is of juist een volledig verzorgde Brunchcruise. Het kan allemaal! We maken er een gepersonaliseerde voucher van in een luxe omslagmap voor € 5,-
Kerst 2019
Op 1e en en 2e Kerstdag varen we traditiegetrouw dé dinnercruise, vergezeld door onze Kerstman. Benieuwd naar het menu? Lees dan verder op de website voor meer informatie of neem telefonisch contact met ons op (0475 46 1574)